FAQ

Regulamin Ogólny

Regulamin sklepu:
1.
Właścicielem sklepu internetowego Villemoart.com jest firma:
VILLEMO ART Barbara Malczewska
46-030 Stare Budkowice, ul Oleska 28

NIP: PL754-248-99-52
Regon: 160075181
Wpis do ewidencji działalności gospodarczej: nr 1900, prowadzonej przez Wójta Gminy Dobrzeń Wielki
Numer konta bankowego: BRE Bank S.A. - mBank 86 1140 2004 0000 3002 4229 1138
2.
Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem Internetu, poprzez witrynę sklepu www.villemoart.com
Dokonanie zakupu stanowi w myśl Kodeksu Cywilnego zawarcie umowy kupna-sprzedaży i sklep będzie dochodził zapłaty za zakupiony towar.
3.
Zamówienia można składać przez 24 godziny na dobę, przez cały rok. Zastrzegamy jednak, że zarówno potwierdzenia zamówień jak i odpowiedzi na pytania wysyłamy w dni robocze od poniedziałku do piątku oczywiście z wyjątkiem obowiązujących Świąt.
4.
Ceny towarów oferowanych przez Villemoart zawierają podatek VAT, wszelkie koszty opłat celnych oraz transportu od Producenta (np Dollzone) do Sklepu.
Podane ceny nie obejmują kosztów przesyłki w Polsce.
5.
Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji (potwierdzonych).
6.
W związku ze specyfiką konkretnych firm, których produkty sprzedajemy, rożny jest czas realizacji zamówień. Długość realizacji zamówienia jest zależne zarówno od producenta, ale też od ilości zamówień w danym okresie czasowym. Im więcej osób złoży zamówienie w danym czasie zamówieniowym, tym dłuższy może być czas oczekiwania i Sklep nie ma na to wpływu.
Zasada ta nie dotyczy produktów kupionych w opcji "Kup-Teraz" (będących w sklepowym magazynie), takie produkty wysyłamy najczęściej w ciągu 2-4 dni roboczych po otrzymaniu płatności.
7.
Zamówienia w sklepie zbierane są przez dany okres zamówieniowy i dopiero na koniec okresu zamówieniowego wszystkie zamówienia są łączone i wysyłane do producentów.
8.
Proszę pamiętać że firmy z którymi współpracujemy, bardzo rzadko informują nas o statusie naszego zamówienia. Standardowo składamy zamówienie i kolejnym kontaktem firm z nami jest informacja że zamówienie jest prawie gotowe, lub ze zostało do nas wysłane. Prosimy więc o cierpliwość, jeśli otrzymamy jakąkolwiek informację od producenta, natychmiast przekażemy ją Państwu.
9.
Wszystkie towary przesyłane są PRIORYTETEM za pośrednictwem Poczty Polskiej. W przypadku wyboru przesyłki kurierskiej, paczki są wysyłane za pośrednictwem Pocztexu (Poczta Polska) lub firmy kurierskiej DHL/GLS/UPS
10.
Adres wysyłki.
W związku z tym że czas oczekiwania na zamówione przedmioty może być dosyć długi, w razie zmiany Państwa adresu w międzyczasie, prosimy o naniesienie zmian w swoim profilu sklepowym.
10.
Po wszelkie szczegóły dotyczące lalek Dollfie oraz szczegółów korzystania ze sklepu zapraszamy do pozostałych działów sklepowego FAQ, gdzie znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje.
Jeśli pojawią się jakieś dodatkowe pytania prosimy o e-mail na adres: info@villemoart.com
11.
Sklep Villemoart jest sklepem z lalkami i akcesoriami KOLEKCJONERSKIMI - użytkowanie takich produktów w dużej mierze wiąże się z pewnym kolekcjonerskim doświadczeniem/wiedzą na temat takich produktów, jeśli więc mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt w tej sprawie.
W związku z tym że lalki i akcesoria dla lalek BJD ("dollfie") są z natury kolekcjonerskie NIE SĄ PRZEZNACZONE DLA DZIECI, użytkowanie ich powinno odbywać się pod kontrolą rodziców. Lalki typu Dollfie i akcesoria dla nich nie są zabawkami.
12.
W związku z tym że artykuły na stronie mają zazwyczaj wysoką wartość i zakupy moga opiewać na wysokie kwoty, sklep Villemoart nie bierze odpowiedzialności za zakupy dokonywane przez osoby niepełnoletnie.
W przypadku zakupów dokonywanych przez osoby niepełnoletnie, prosimy o przesłanie do nas zgody rodziców lub opiekunów prawnych na zakup towarów wartościowych.
Jako że sklep Villemoart nie jest w stanie zweryfikować rzeczywistego wieku osób dokonujących zakupów, wszystkie transakcje dokonywanie są w oparciu o domniemanie o rzetelności (prawdziwości danych osobowych) klientów dokonujących zakupów.
11.
Złożenie zamówienia równoznaczne jest z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu oraz zasad opisanych szczegółowo w całym dziale "Regulamin Sklepu".