FAQ

Termin dostawy

W przypadku zamówień "Kup Teraz" zakupione przedmioty wysyłamy najczęściej w ciągu 2-4 dni roboczych po zaksięgowaniu płatności na koncie.

Przy opcji "NA ZAMÓWIENIE" przedmioty są wysyłane najczęściej w ciągu 80-120 dni, po zakończeniu danego okresu zamówieniowego.
Okresy zamówieniowe są ogłaszane w dziale "NEWS".
Po zakończeniu danego okresu zamówieniowego indywidualne zamówienia łączone są w całość i zamawiane jednorazowo, "hurtowo" u danego producenta i przychodzą do Polski razem w jednej paczce.
Dlatego też, bez względu na to czy dana osoba zamówiła tylko oczy, a inna całą lalkę z makijażem, czas oczekiwania jest taki sam dla wszystkich, gdyż przedmioty są zamawiane i przysyłane razem, w tym samym czasie.

Proszę także pamiętać, że czas oczekiwania może się wahać, gdyż przedmioty muszą najpierw zostać dla Państwa wyprodukowane, potem przesłane (najczęściej z Chin) do Polski, a potem muszą przejść także Polską odprawę celną.
Nie mamy niestety zasadniczego wpływu na działanie zarówno firm pocztowych/kurierskich czy działanie służb celnych, dlatego też czas oczekiwania może się wydłużyć niezależnie od nas.
Dziękujemy za wyrozumiałość.