Strona główna » News

News

23.01.2013

Od 1go lutego 2013 w sklepie Villemoart planujemy pewne zmiany w asortymencie.

1.
Na dłuższą chwilę wstrzymujemy Preordery na lalki i akcesoria firmy DOLLZONE.
Spowodowane jest to wzrostem cen przesyłek i niemożnością utrzymania obecnych cen na ich produkty.
Niewykluczone że po połowie roku sytuacja się zmieni, natomiast do tego czasu zapraszamy do korzystania z innych europejskich agentów sprzedających ich lalki, lub kontaktować się bezpośrednio z nimi:
www.doll-zone.com

Dostępne będą jedynie produkty Dollzone które mamy w magazynie.

Wszystkie złożone do dnia dzisiejszego zamówienia na lalki i akcesoria Dollzone będą zrealizowane - przerwa dotyczy tylko zamówień po 1 lutym 2013.

2.
- W lutym planujemy preordery na:
- lalki i akcesoria ISLAND DOLL
- stroje i buty rożnych firm
- silikonowe oczy firmy Eyeco w rozmiarach od 8 - 22 mm

W związku z planowanymi preorderami pojawi się osobna zakładka dotycząca tylko i wyłącznie PREORDERÓW, w pozostałych działach będą produkty dostępne do kupienia w opcji KUP-TERAZ, czyli dostępne w magazynie.

3.
Planujemy także wprowadzenie nowego działu pod nazwą Handmade, gdzie znajdą się przedmioty dla lalek wykonane ręcznie.

Pozdrawiam serdecznie
Basia Malczewska

ps. Proszę o cierpliwość dotycząca odpowiedzi na maile i zapytania. Niestety sklep prowadzony jest jednoosobowo (jak na razie) i niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na wszystkie zapytania ekspresowo, za co z góry przepraszam.

26.09.2012

Preorder Wrześniowy zostaje przedłużony do dnia 03.10.2012 - firma Dollzone wprowadziła krótki Preorder na zamówienie rąk z ruchomymi stawami.
Po 3 Października ręce znów przez dłuższy czas będą niedostępne do zamówienia.

Zamówienia Wrześniowe + zamówienia dodatkowe rąk zostaną wysłane do Dollzone do realizacji po 3 Października 2012.

Zapraszamy :)

01.09.2012

Najbliższy okres zamówieniowy w Villemoart będzie trwał od 01.09- 25.09.2012

Po zakończeniu okresu zamówieniowego, pod koniec września zostanie wysłane zamówienie zbiorcze do poszczególnych producentów.

UWAGA
Informujemy, że czas oczekiwania na zamówienia to ok 3-4 miesiące, prosimy więc o przemyślane zakupy.
Ze względu na to że zamówienie wrześniowe czasem realizacji może zahaczyć o termin świąteczny, nie gwarantujemy, że paczki z zamówień wrześniowych dotrą do Świąt Bożego Narodzenia. Postaramy się jednak zrobić co w naszej mocy by tak się stało.

Istnieje możliwość zapłaty za zamówienie w częściach, w opcji 50% płatne w ciągu 7 dni od zamówienia i kolejne 50% w ciągu kolejnych 40 dni.

Najnowsze produkty Dollzone i IslandDoll sa obecnie wprowadzane na stronę, lada moment się na niej pojawią.

ZAMÓWIENIA WRZEŚNIOWE BĘDĄ OSTATNIM OKRESEM ZAMÓWIENIOWYM W TYM ROKU, ZAŚ KOLEJNY, EWENTUALNY OKRES ZAMÓWIENIOWY OGŁOSIMY NA POCZĄTKU PRZYSZŁEGO ROKU

Jeśli zdecydujemy o dodatkowym okresie zamówieniowym, taka wiadomość pojawi się w dziale NEWS.

Sklep działa za to zupełnie standardowo w opcji "KUP-TERAZ" lalki i akcesoria zakupione w tej opcji, wysyłane sa do 4 dni roboczych od daty zapłaty za zamówienia.

Dziękujemy i pozdrawiamy

08.06.2012

Witam,
od dnia 15 czerwca 2012, jesli będą Państwo chcieli korzystać z płatności w systemie PAYPAL, do kosztu zamówienia będzie doliczana opłata w wysokości 4% kosztu całego zamówienia.
Jest to opłata, którą system PayPal pobiera od nas przy każdej transakcji, a niestety przy rosnących kosztach przesyłek z Azji i bardzo niestabilnych kursach walut, nie jesteśmy już w stanie ponosić kosztów dodatkowych opłat PayPal.

Dodatkowo informujemy, że przy płatnościach przelewem bankowym, z naszej strony nie będą doliczane dodatkowe opłaty - zachęcamy więc do dokonywania płatności na nasze konto bankowe.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Pozdrawiamy

17.05.2012

Witamy,
z powodu przedłużającego się czasu realizacji zamówień, VillemoArt nie będzie przyjmować zamówień na lalki i akcesoria w okresie od 1.06 - 31.08.2012.
Jeśli zainteresowani są Państwo jakaś lalką z naszej oferty i nie chcą Państwo czekać z zamówieniem aż do września, prosimy złożyć zamówienie do dnia 30 maja 2012.

We wrześniu wznowimy Preordery, liczymy że do tego czasu wszystkie ciągle oczekujące zamówienia zostaną zrealizowane, dotrą do Polski i zostaną przesłane do klientów.

Proszę także brać pod uwagę fakt, że w związku z licznymi ostatnio promocjami w Dollzone i masą zamówień płynących do nich z całego świata, nie jesteśmy w stanie precyzyjnie określić czasu realizacji zamówien i ich dotarcia do Polski.

Dziękujemy za wyrozumiałość i obiecujemy że każda zamówiona u nas lalka, mimo opóźnień, trafi do swojego nabywcy.

Oczywiście wszystkie transakcje na "kup-teraz" będą realizowane na bieżąco.

Pozdrawiamy